KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685056
nr 1568 5056
Bertil Forslund
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, "Norrland i höstskrud". Signerad, daterad -95. Olja på duk, dm: 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 63x54 cm
Bertil Forslund, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:45:45
2/10 20:06:18